Firma Kaliber od ponad 25 lat zaopatruje strzelców sportowych, myśliwych oraz służby mundurowe w najwyższej jakości produkty. Jeśli chcesz związać swoją przyszłość z liderem w branży broń, amunicja to ogłoszenie jest dla Ciebie.

Opis stanowiska:

  • Kontrola asortymentu i wprowadzanie nowych produktów do sklepu internetowego;
  • Aktualizacja stron produktów (opisy, zdjęcia)
  • Prowadzenie projektów z zakresu komunikacji marketingowej
  • Przygotowywanie materiałów marketingowych;
  • Wsparcie innych działań marketingowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe;
  • Dobra znajomość obsługi komputera;
  • Umiejętność szybkiego uczenia się;
  • Komunikatywność;
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy;
  • Kreatywność;
  • Rzetelność, skrupulatność;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Nie wymagamy doświadczenia.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym tłumaczenie opisów produktów
  • Niekaralność - warunek konieczny

Mile widziane:

  • Zainteresowanie grafiką komputerową;
  • Zainteresowanie tematyką social media

Oferujemy:

  • Pracę w przyjaznej atmosferze, w zgranym zespole;
  • Stałe godziny pracy;
  • Umowę o pracę i stabilne zatrudnienie;