Icon Cart 0 produkty:

0,00zł

(pusty)

Produkt został dodany do Twojego koszyka

Dodana ilość:

Razem:

Produktów w koszyku: 0 Masz 1 produkt w koszyku

Razem produkty:

Razem dostawa:  do ustalenia

Razem:

KOSZULA 5.11 Tactical Shirt 72157

Stan: Nowy

Doskonałe dopełnienie spodni taktycznych 5.11. Wygodna i trwała koszula taktyczna, doskonały wybór dla organów ścigania, wojskowych, czy strażaków. Jedyna na świcie koszula taktyczna z tak wyjątkowym poziomem dopasowania, opatentowanymi, ukrytymi kieszeniami oraz niezrównanym systemem zarządzaniem ciepła.

Szczegóły dostawy

Ups
13,00 zł

Dostawa kurierem przy płatności przelewem

16,00 zł

Dostawa kurierem przy płatności za pobraniem.

Poczta Polska
9,90 zł

Przesyłka priorytetowa - płatności przelewem. (Pocztę wysyłamy dwa razy w tygodniu)

Cena netto:
207,32zł

255,00zł

Wybierz

Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

albo  Anuluj

KOSZULA 5.11 Tactical Shirt 72157

Doskonałe dopełnienie spodni taktycznych 5.11. Wygodna i trwała koszula taktyczna, doskonały wybór dla organów ścigania, wojskowych, czy strażaków. Jedyna na świcie koszula taktyczna z tak wyjątkowym poziomem dopasowania, opatentowanymi, ukrytymi kieszeniami oraz niezrównanym systemem zarządzaniem ciepła.

• wygodna, trwała i funkcjonalna
  • anatomiczny krój
  • potrójne szwy
  • opatentowane, ukryte kieszenie na dokumenty 5.11
  • wzmocniona kieszeń na długopis
  • sytem Cape-back odprowadzający wilgoć
  • 6 kieszeni
  • wytrzymała bawełna o gramaturze 153 g
  • długie rękawy z regulowanymi mankietami oraz utrzymywaniem podwiniętych rękawów
  • kołnierzyk przypinany na schowane guziki
Producenta 24 miesiące
Tkanina Bawełna

Więcej informacji w regulaminie kaliber.pl regulaminie kaliber.pl

2013-09-09 /

Koszula ,którą zamówilem u w Waszej firmie spelniła moje oczekiwania. Poniewaz jestem wędkarzem uprawijącym wędkarstwo castingowe taka koszula była mi bardzo potrzebna i od dłuższego czasu cos takiego szukalem,aż trafilem na Waszą ofertę.
Byłem w niej dzisiaj na rybach i to jest to co czego szukałem.Spełniła moje oczekiwania.

Napisz opinię

Zestaw tabel ułatwiających dopasowanie właściwego rozmiaru

Pobierz (0)
  • Koszulka zaprojektowana do dyskretnego noszenia małych rewolwerów lub kompaktowych pistoletów pod codziennym ubraniem - nie widocznych ale stale w zasięgu ręki. Koszulka także świetnie nadaje się na siłownie - kieszenie świetnie

365,00zł
  • Taktyczne spodnie 5.11 są bardzo wytrzymałe, wygodne i niezwykle funkcjonalne.

255,00zł
  • Buty 5.11 Advance Boot bardzo lekkie taktyczne buty 5.11 z zamszowej skóry wnętrze buta wyściełane miękką tkaniną zapewniające komfort noszenia buty oprócz sznurowadeł posiadają boczny zamek YKK® do szybkiego zakładania i zdejmowania obuwia

639,00zł

Serwis Broni

indywidualne zamówienia

kim jesteśmy
i co robimy?

Wszystko o sklepie Kaliber.pl

Kaliber.pl to przede wszystkim dbałość o szeroki wybór produktów z pośród 40 światowych marek, znajdujących się pod opieką Kaliber Sp. z o.o. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie zakupu i gwarantujemy solidność i rzetelność już przez 25 lat działalności.